" Royalhouse
Kancelaria
Royal House to zespół starannie dobranych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu aktywami osób zamożnych oraz firm. Usługi kancelarii dedykowane są dla najbardziej wymagających klientów, którzy bezwzględnie cenią wysoką jakość obsługi, prywatność i kompetencje.

Nasz zespół przez zdobytą wiedzę i kontakty dysponuje możliwościami z reguły niedostępnymi dla większości podmiotów na rynku. Indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości klienta pozwalają efektywnie i bezpiecznie pomnażać majątek, który został nam powierzony.
Umów się
na spotkanie →
.
.
.
.
.
.

Polityka prywatności Wykonanie oraz obsługa techniczna Nanei

Potrzeba inwestowania
Umów się
na spotkanie →
Większość osób posiadających oszczędności z pewnością ma swoje historie dotyczące ich pomnażania. Nie jest tajemnicą, że większość tych historii ma nieprzyjemne zakończenia, które spowodowały ogólne uprzedzenie do inwestowania. Wszyscy pamiętają ostatni wielki kryzys z 2008 roku, po którym do dnia dzisiejszego pewne osoby mają czkawkę. Był to moment euforii inwestycyjnej opartej o właściwie każdy segment rynku. Pokłosiem tego dzisiaj jest totalna awersja społeczeństwa do jakichkolwiek produktów oferowanych przez banki lub inne instytucje finansowe. Całe szczęście, że świadomość konsumentów rośnie i sprzedawcom coraz trudniej oferować produkty, które z góry skazane są na niepowodzenie. Niemniej jednak potrzeba inwestowania nie umarła. Nadal potencjalni klienci rozglądają się po rynku, szukając sensownych rozwiązań. Odwieczna walka z bezpieczeństwem, płynnością i zyskiem trwa. Lokata stała się przyjacielem na dobre i złe i właściwie o niczym innym nie chcemy dzisiaj słyszeć.
Problem polega na tym, że nie jest to dobre rozwiązanie z uwagi na realną utratę wartości pieniądza - z praktycznego punktu widzenia. Niewielki odsetek klientów z czasem decyduje się na ryzyko spróbowania czegoś więcej i tutaj pojawia się większy problem - rynek się nie zmienia. Ludzie ciężko pracują i nie chcą, aby ich pieniądze leżały bezczynnie. Tymczasem dostępne rozwiązania na rynku zmieniają tylko swoje nazwy i logo, a w gruncie rzeczy oparte są o utarte ... niedziałające schematy. Mamy nadzieję, że zasady, które wyznajemy w Royal House, opisane poniżej, pozwolą spojrzeć na słowo "inwestowanie" z innej perspektywy. Chcielibyśmy, aby to co przeczytacie Państwo w tym dziale, nakłoniło do przemyśleń. Nie chcemy nikogo namawiać do podejmowania jakichkolwiek decyzji, ale chcemy pokazać jak wygląda rynek od kuchni, aby mogli Państwo świadomie podejmować decyzje.

Lokaty, struktury, ubezpieczenia, fundusze ...przepis na nie zarabianie pieniędzy
.
.
Ilość dostępnych na rynku rozwiązań jest w rzeczywistości bardzo ograniczona. Wydaje się nam, że codziennie jesteśmy zasypywani ze wszystkich stron propozycjami, które marketingowo wspinają się na wyżyny swoich możliwości, aby dotrzeć do najszerszego grona odbiorców. Efekt jest przewidywalny - miliony wydane na reklamę zwracają się w niewiarygodnym tempie. Banki, wykorzystując utarty frazes "instytuacji zaufania publicznego" przepychają się między sobą ofertami, wymieniając klientów niczym towar handlowy. Wydawać by się mogło, że konsumenci wręcz nie mają wyjścia i przechodzą z jednej instytucji do drugiej, kupując te same produkty i napędzając największy biznes świata. Gdziekolwiek nie spojrzeć, wszystkie dostępne oferty są pod względem prawnym i technicznym takie same i dzielą się na kilka podstawowych grup

Lokaty - najbezpieczniejsza i najbardziej powszechna forma zagospodarowania wolnych środków, bez której żadna instytucja finansowa nie mogłaby przetrwać. Jest to przecież paliwo, którym napędzany jest mechanizm kredytowy. W ten sposób banki pozyskują kapitał, który następnie wypuszczają na rynek w postaci kredytów. Genialne ... tylko dlaczego klient nic z tego nie ma ? Realnie rzecz ujmując na lokacie tracimy. Biorąc pod uwagę podatek i średni wskaźnik inflacji, nasze pieniądze są systematycznie coraz mniej warte. Zalety ? Oczywiście, bezpieczeństwo oraz płynność, pod warunkiem, że ktoś wierzy w wirtualny byt pod tytułem Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Tymczasem bank płacąc klientowi za lokatę maksymalnie 3% i karmiąc go gadżetami w postaci telefonu lub tabletu, zarabia na kredytach nawet 20% rocznie! Oczywiście do tego dolicza ubezpieczenie od wszystkiego co jest możliwe, dzięki czemu ralnie zarabia 30% rocznie ...

Produkty strukturyzowane - na początku swojego istnienia opanowały rynek. Kiedyś nikt nie wiedział do końca co to jest, dziś większość ludzi, nie bez powodu, na myśl o tym produkcie dostaje drgawek. Jest to jeden z wynazalków rynku produktów bankowych, który swoją kombinatoryką pozwalał zarbiać teoretycznie więcej. Pomimo powszechnej awersji znajduje jeszcze swoich odbiorców, choć z technicznego punktu widzenia jest ciągle taki sam. Konstrukcyjnie podzielony najczęściej na dwie części - depozytową i inwestycyjną. Kontraktowany średnio na 3 lata, prognozuje zysk przekraczający 8% i przede wszystkim gwarantujący ochronę kapitału ! Znów podpieranie się zaufaniem publicznym powoduje, że klienci zamrażają swoje pieniądze na dłuższy czas, nie mając z tego najczęściej nic. Część depozytowa w tej konstrukcji służy do tego, aby "zarobić" na ochronę kapitału i najczęściej stanowi ok. 80% całości struktury. Pozostałe 20% jest inwestowane w .... co ? W cokolwiek autorzy produktu sobie wymyślą, bo właściwie klient, który jest w tym przypadku inwestorem, nie ma na to żadnego wpływu ! Przez cały okres trwania produktu liczy na jak największy zysk. Niestety na koniec okazuje się najczęściej, że otrzymuje zagwarantowany kapitał. Co się stało w międzyczasie ? Nasz "partner" zarządzający środkami, zarobił na lokacie z części depozytowej oraz na opłatach za zarządzanie, opłatach administracyjnych, opłatach manipulacyjnych, prowizjach za zakup i likwidację produktu, które występują bez wyjątku w każdym rozwiązaniu strukturyzowanym. Oczywiście niezależnie od tego, czy produkt zarabia, czy nie ... Efekt końcowy jest taki, że dla klienta nie zostaje nic.

Ubezpieczenia - legendarny już produkt, który obecnie jest przedmiotem setek sporów sądowych. Od kilku lat dostępny na rynku pod dziesiątkami nazw i sprzedawany w przeróżny sposób. Miał być przełomowy pod kątem optymalizacji podatkowej, sukcesji majątku i wielu innych aspektów, tymczasem stał się udręką klienta na każdym kroku. Ubezpieczenia dodawane są do wszystkich produktów, począwszy od lokat, kończąc na kredytach. Dochodzi już do granic absurdu, kiedy klient czytając umowę lokaty, szuka drobnego druczku, w którym zgadza się na systematyczne, comiesięczne wpłaty przez 10 lat, pod rygorem utraty kapitału. Produkt sam w sobie mógłby nie być zły, jednak niedoświadczeni sprzedawcy swoim nieodpowiedzialnym podejściem spowodowali zupełnie odwrotny skutek. Rzesza poszkodowanych klientów, którzy myśleli, że zakładają lokatę, a po roku okazało się, że muszą wpłacać taką samą sumę przez kolejne 9 lat, dziś musi wyjaśniać swoje sprawy w sądzie. Realne korzyści płynące z tych rozwiązań, takie jak odroczenie zapłaty podatku od zysków lub zagwarantowanie wypłaty świadczenia ubezpieczeniowego dowolnej osobie uposażonej w trybie przyspieszonym z pominięciem masy spadkowej, są prawdziwe. Produkt wymaga jednak systematycznego serwisowania, które powinno być zagwarantowane przez osobę, która go sprzedała, aby zrealizować jakikolwiek zysk. Przecież zawsze obiecują ... Niestety rzeczywistość jest inna. Sprzedawcy nie kontaktują się z klientami, a Ci zdani na siebie nie są w stanie samodzielnie opiekować się polisami, co powoduje realne straty Słabe nerwy w połączeniu z wahaniami wartości rachunku, często kończą się przedwczesnym zamknięciem polisy i utratą dużej sumy pieniędzy. Z obiecywanych kilkunastu procent nie zostaje nic. Co dzieje się w międzyczasie ? Fundusz pobiera podwójne opłaty za zarządzanie, opłaty administracyjne i manipulacyjne za każdy rok polisowy, niezależnie od wyniku funduszu, średnio w łącznej wysokości ok 4-5% rocznie !

Fundusze Inwestycyjne - które dostępne są w wielu formach. Możemy je nabyć bezpośrednio przez rachunek maklerski, za pośrednictwem banku w formie funduszu zamkniętego, otwartego lub ubezpieczenia na życie. Rynek akcji, obligacji, pieniężny. Portfele modelowe, narzędzia do zarządzania, opieka doradcy .... i wiele innych dodatków. Lawina informacji, która spływa na klienta, aby go przekonać do zakupu. Efekt ? Analogicznie jak w poprzednim akapicie, klient w rzeczywistości pozbawiony opieki, w panice źle gospodaruje funduszami, podczas gdy osoby zarządzające kasują systematycznie opłaty za wszystko co możliwe. Wydawać by się mogło, że to takie przewidywalne, przecież jest tak za każdym razem. Mimo to wciąż, pod silną namową pracowników sektora bankowego, uległe osoby dają sie namówić na próbę odrobienia strat, które poniosły kilka lat temu. "Kupował Pan fundusze samodzielnie, wszyscy kupowali, to się musiało tak skończyć. Nasi specjaliści zapewnią Panu profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie inwestycji w fundusze". Tak jakby ktokolwiek był w stanie przewidzieć co się z nimi stanie ...

Poza wymienionymi powyżej produktami, które zdecydowanie dominują na rynku bankowym, można jeszcze wyróżnic tzw. "grę na giełdzie". Bezpośredni obrót akcjami i obligacjami, surowcami, czy walutami to bez wątpienia jedna z bardziej kuszących rzeczy dostępna na rynku. Bezsprzecznie najwyższy potencjalny zysk, ale i największe możliwe ryzyko utraty środków. Bardzo duże aplitudy wartości i ogromna nieprzewidywalność. Z uwagi na fakt, że niewiele osób samodzielnie decyduje się na tego typu rozwiązania, nie chcemy opisywać tego segmentu rynku. Uważamy również, że nie posiadamy wystarczającej wiedzy na ten temat, aby merytorycznie i obiektywnie się wypowiadać. Żaden z członków zespołu nie posiada doświadczenia na giełdzie, co nie zmienia jednak faktu, że istnieje duże grono osób, które osiąga w ten sposób bardzo duże zyski. Od zawsze wzbudzało to w nas ogromny szacunek, ponieważ ta dyscyplina poza wiedzą, wymaga ogromnego opanowania emocji i w dużej mierze szczęścia.

Poniżej dowiecie się Państwo, dlaczego jesteśmy inni i nie pozostawiamy naszych i Państwa pieniędzy na pastwę szczęścia, czy banków. Opiszemy co dotychczas zrobiliśmy oraz jakie możliwości mamy dla Państwa, aby pomiędzy tym co powszechnie kończy się dla klienta źle, dostrzec możliwości budowania uczciwych relacji i zarabiania pieniędzy.

Jesteśmy dziwni ... Obiecujemy zysk i dotrzymujemy słowa
.
.


Nasuwa się pytanie co zatem zrobić ? Przecież każdy zna się na czymś innym, ludzie nie mają zazywczaj czasu analizować dziesiątek rozwiązań, które i tak finalnie sprowadzają się do kilku wyżej wymienionych grup. Jak poradzić sobie w świecie, gdzie każdy dookoła chce wykorzystać nasze pieniądze dla własnych korzyści i tylko na nas zarobić ? Większość osób po prostu godzi się z tym faktem i dla świętego spokoju lokuje pieniądze w banku na depozycie, nie chcąc trzymać ich w materacu i zachować względnie ich wartość w czasie. Niewielki odsetek klientów poszukuje własnych rozwiązań, co jest nielada sztuką zważywszy na ilość potencjalnych zagrożeń. Najczęstszą drogą, nie bez powodu są nieruchomości. Zdecydowanie najbardziej stabilny i przewidywalny segment rynku, który daje wiele możliwości i jest dość powszechnie dostępny. Najszęstszą praktyką jest kupowanie nieruchomości mieszkaniowych w celach najmu, ewentualnie nieruchomości komercyjnych z gwarantowanymi umowami operatorskimi. Niestety i w tym przypadku często natknąć się można na pośredników obrotu nieruchomościami różnej maści, którzy czekają na mało świadomego klienta. Ponadto sama dyscyplina najmu nie należy do najprostszych z uwagi na problemy z najemcami, pustostany, serwisowanie mieszkań itp.

Istnieje szereg rozwiązań, w których wyspecjalizowali się partnerzy tworzący naszą kancelarię. Od początku istnienia firmy mieliśmy jasno wyznaczony cel i konsekwentnie realizujemy go po dzień dzisiejszy. Pomimo, iż wydawać by się mogło, że zajmujemy się znaną już powszechnie branżą inwestycji, zdecydowanie wyróżniamy się na rynku. Czym ? Zarabiamy pieniądze nie tylko dla siebie, ale też dla klienta. Jesteśmy nastawieni na wieloletnie relacje, które trzeba budować na uczciwych zasadach. Jako firma, która swoją wielkością i kapitałem nie może się równać z jakimkolwiek bankiem, nie możemy sobie pozwolić na niedociągnięcia. Wszystkie nasze rozwiązania oparte są bezpośrednio lub pośrednio o rynek nieruchomości. Dzięki szerokim kontaktom, dysponujemy narzędziami niedostępnymi dla osób spoza branży, co sprawia, że nasze rozwiązania są na prawdę indywidualne. Jesteśmy firmą, która inwestuje swoje własne środki w każde przedsięwzięcie, które proponuje swoim inwestorom. Nie jesteśmy sprzedawcami, tylko partnerami biznesowymi i takich również poszukujemy. Kolejną zasadniczą różnicą pomiędzy współpracą z nami, a innymi podmiotami na rynku jest to, że klient nie ponosi żadnych kosztów do momentu, w którym zarobi określoną sumę pieniędzy i fizycznie otrzyma je na swój rachunek. Wyznajemy zasadę zdrowego biznesu: wspólnie z klientem ponosimy ryzyko, a po realizacji zysku dzielimy się odpowiednio, zgodnie z ustalonymi wcześniej proporcjami. Stosujemy przejrzyste umowy, w których żaden prawnik nie znajdzie drobnego druczku, mogącego wyrządzić najdrobniejszą szkodę inwestorowi. Dbając o jakość obsługi, ograniczamy do minimum ilość formalności i zaangażowanego czasu ze strony klienta. Wiemy doskonale, że powierzone nam pieniądze, zarabia on w innej branży i chcemy, aby na tym się koncentrował. My z kolei, bezpiecznie przeprowadzamy go przez rynek inwestycji w nieruchomości, o którym powszechnie ludzie nie mają pojęcia. Choć brzmi to mocno na wyrost, jesteśmy w stanie podczas spotkania przedstawić klientowi historyczne transakcje, które przeprowadzaliśmy w celu potwierdzenia naszej wiarygoności. Uważamy, że nisza, w której się uplasowaliśmy, będzie z czasem się powiększała. Mamy nadzieję, że świadomość społeczna wzrośnie i inwestorzy będą woleli korzystać z usług firm, w których ich obecność i kapitał mają znaczenie i realny wpływ na kreowanie biznesu. Relacje inwestorskie tworzy się przez długi czas, na wielu płaszczyznach, sumiennie budując zaufanie i markę.

Co możemy zaproponować ? Inwestycje dla wymagających
.
.


Doświadczenie zespołu - zbudowane na bazie pracy z własnym kapitałem w okresie ostatnich pięciu lat. Setki pomysłów i analiz, próby inwestowania, straty i zyski pozwoliły nam wypracować standardy, które dają przewagę nad konkurencją. Potrafimy przewidywać zagrożenia i realnie się przed nimi chronić. Każdy z partnerów firmy ma za sobą conajmniej kilkuletnie doświadczenie w bankowości, zarówno detalicznej jak i prywatnej. Posiadamy kompleksową wiedzę dotyczącą, rynku nieruchomości oraz produktów inwestycyjnych oferowanych przez banki. Wiemy co oznacza utrata kapitału i dlatego z należytą starannością doradzamy optymalne rozwiązania.

Bezstronność - Jesteśmy całkowicie niezależną marką. Nie świadczymy usług pośrednictwa sprzedaży produktów bankowych i nie współpracujemy z instytucjami finansowymi w zakresie obsługi klientów. W naszej pracy kierujemy się dobrem własnym i inwestora, a nie potencjalnym wynagrodzeniem otrzymanym przez dostawcę produktu. Dzięki temu nasi klienci mają pewność obiektywnej opinii z naszej strony, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas wizytówką profesjonalizmu.

Regularny kontakt z inwestorem - nie tylko deklarujemy, ale również praktykujemy. Na tyle ile życzy sobie tego klient, otrzymuje od nas regularne informacje dotyczące inwestycji. Posiadamy zgrany, doświadczony zespół, w którym nie ma rotacji. Nie prowadzimy rekrutacji, ani nie zatrudniamy pracowników odpowiedzialnych za obsługę klienta. Każdy Partner posiada własne, wieloletnie kontakty, które starannie pielęgnuje. Droga od momentu poznania potencjalnego inwestora do nawiązania relacji i zaufania jest długa, a nasza praca to jednocześnie styl życia. Nie ma miejsca na sytuacje, w których na przestrzeni kwartału, czy półrocza, z jednym klientem kontaktuje się trzecia, nieznana mu osoba. Liczba inwestorów Royal House jest ograniczona, ponieważ znamy swoje możliwości czasowe i wiemy ile uwagi należy poświęcić każdej transakcji z osobna, aby była ona przeprowadzona profesjonalnie.

Gwarancja zysku minimum 10% rocznie - w naszych projektach gwarantujemy zysk nie tylko słownie, ale również na papierze, w pełnym tego słowa znaczeniu. Każda transakcja przed podpisaniem dokumentów zakontraktowana jest w jasno określony sposób, co zostaje ujęte w umowie. Odpowiednie rzeczowe, trwałe zabezpieczenie, gwarantuje klientowi uzyskanie deklarowanego zarobku, niezależnie od tego co stanie się z naszą firmą. Jesteśmy podmiotem, który dba o przebieg transakcji, opiekę prawno-podatkową oraz wkłada swoje know-how, ale każdy inwestor indywidualnie, jako strona transakcji, posiada gwarancję rocznego zysku. Zaznaczamy po raz kolejny, że nie jesteśmy instytucją bankową, więc gwarancja, o której mowa, nie dotyczy Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Świadczymy usługi oparte o rynek nieruchomości i to one stanowią zabezpieczenie kapitału i gwarancję oprocentowania.

Całkowite bezpieczeństwo kapitału - inwestorzy, którzy są zainteresowani rozmową z naszą kancelarią, nie muszą obawiać się co stanie się z ich pieniędzmi. Nie jesteśmy "PARABANKIEM" na wzór znanej wszystkim firmy Amber Gold i W ŻADNYM WYPADKU NIE POBIERAMY WPŁAT NA NASZ RACHUNEK BANKOWY. Klient podczas realizowania projektu, przygotowanego przez Partnera Royal House, zawsze jest bezpośrednią stroną transakcji. Naszym zadaniem jest wykreowanie pomysłu, przygotowanie dokumentów i zagwarantowanie pełnej opieki merytorycznej. Klient ostatecznie otrzymuje gotowe rozwiązanie, które bezobsługowo przynosi mu zysk. W razie jakichkolwiek problemów komunikacyjnych z naszą firmą, zmianą miejsca zamieszkania klienta lub innych sytuacji losowych, inwestor może zrealizować przygotowane przez nas zabezpieczenie za pomocą dowolnej kancelarii adwokackiej. Współpracując z nami, klient jest niezależny i skorzystanie z naszych usług nie jest dla niego jednoznaczne ze związaniem się na długie lata. Zawsze dajemy wybór i nigdy nie zmuszamy do współpracy.

Profesjonalna obsługa prawna i notarialna - w naszej karierze nawiązaliśmy współpracę z wieloma kancelariami adwokackimi i notarialnymi, weryfikując tym samym dziesiątki radców prawnych, adwokatów i notariuszy. Wiedza merytoryczna i doświadczenie tych osób jest kluczowa w całym procesie inwestowania. Od jednego błędnego zdania w polskim prawie może zależeć bardzo wiele i nie możemy pozwolić sobie na najmniejsze niedociągnięcia. Współpracujemy z niezwykle renomowaną kancelarią adwokacką, która posiada specjalistów w każdej dziedzinie prawa, a jej Partnerzy niejednokrotnie wykazali się przed nami nieprzeciętną wiedzą i opanowaniem, nawet w trudnych sytuacjach. Ponadto regularnie korzystamy z usług dwóch kancelarii notarialnych zlokalizowanych na terenie Chorzowa i Katowic, ponieważ mamy pewność, że czynności wykonywane przez tych Rejentów będą przeprowadzone bezbłędnie. Właśnie dzięki takim kontrahentom, możemy brać pełną odpowiedzialność za pracę, którą wykonujemy.

Szeroka sieć networkingowa - lata pracy w jednej branży pozwoliły nam wypracować szereg niezbędnych do efektywnej pracy kontaktów. Jest to element, bez którego nie da się dzisiaj osiągnąć ponadprzeciętnych wyników. Ułatwienia w obszarze administracji publicznej oraz dostęp do informacji rynkowych w pierwszej kolejności, pozwalają nam szybciej przygotować kompleksowe rozwiązania z dużym potencjałem zysku. Kontakty są podstawą funkcjonowania w każdej dziedzinie życia. Z uwagi na współpracę z ludźmi, reprezentującymi różne sektory gospodarki, często pomagamy naszym klientom w sprawach nie związanych z inwestowaniem. Jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, kiedy pojawia się jakikolwiek problem. Staramy się pomagać i wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów. Zapraszamy Państwa na spotkanie, podczas którego na konkretnych przykładach pokażemy co dotychczas zrobiliśmy i co możemy zrobić dla Państwa.


Polityka prywatności Wykonanie oraz obsługa techniczna Nanei

Pożyczki prywatne
dla osób fizycznych
Umów się
na spotkanie →


Oferta skierowana dla osób, które nie mogą otrzymać pomocy w instytucjach bankowych. Proponujemy pożyczki zabezpieczone nieruchomościami, bez względu na dochody i historię kredytową klienta. Spłacamy zadłużenia i pomagamy w czyszczeniu raportów BIK. Nasi Pożyczkobiorcy otrzymują indywidualne warunki dostosowane do konkretnego przypadku. Zarówno okres trwania pożyczki, jak i forma jej spłaty uzależnione są od sytuacji klienta. Gwarantujemy profesjonalne i uczciwe podejście do każdego tematu. Zawsze staramy się szukać rozwiązania, które będzie zadowalające dla obydwu stron. Zwracamy uwagę na fakt, iż wszystkie nasze pożyczki zawierane są zgodnie z wszelkimi normami prawnymi, z zachowaniem należytej staranności i etyki. Stosujemy przepisy Ustawy o kredycie konsumenckim oraz zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.
Pożyczki prywatne dla firm
Umów się
na spotkanie →

Z uwagi na aktualną sytuację rynkową, która ma wpływ na płynność finansową przedsiębiorstw, przygotowaliśmy propozycję dla firm. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania zarówno dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek. Przypadek każdego klienta analizujemy indywidualnie i dostosowujemy warunki oraz formę finansowania do jego potrzeb. Wszystkie pożyczki muszą posiadac zabezpieczenie rzeczowe w postaci nieruchomości mieszkaniowej lub komercyjnej. Podczas analizy wniosku nie bierzemy pod uwagę zdolności kredytowej, historii, ani BIKu przedsiębiorstwa. Liczy się dla nas przeznaczenie wypłaconych pieniędzy, ponieważ chcemy, aby przyczyniły się one do poprawy sytuacji finansowej klienta. Wszystkie udzielane przez nas pożyczki są zgodne z normami prawnymi i zasadami etyki. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.
Pożyczki oddłużeniowe
Umów się
na spotkanie →
Jeśli jesteś w sytuacji bez wyjścia, ponieważ komornik wystawił Twoje mieszkanie lub inną nieruchomość na licytację - możemy Ci pomóc. Wiemy jak ważny dla każdego człowieka jest jego dom i chcemy pomóc Ci go zatrzymać. Jeśli skontaktujesz się z nami wystarczająco wcześnie, jest duże prawdopodobieństwo pozytywnego zakończenia sprawy. Pomagamy we wszelkich formalnościach i działamy w imieniu dłużnika, jeśli tylko wyrazi zgodę na reprezentowanie go przed wierzycielami. Zaznaczamy, że wszelkie czynności, które wykonujemy, są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Jesteśmy w stanie obronić dłużnika nawet w sytuacji, gdy wysokość zobowiązań przewyższa wartość nieruchomości. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.
Finansowanie projektów celowych i start up'ów
Umów się
na spotkanie →

Masz pomysł na biznes i nie posiadasz środków finansowych na jego realizację ? Chciałbyś zrealizować projekt związany z rynkiem nieruchomości ? Bank odmawia Ci finansowania z powodu krótkiego stażu firmy i braku dochodów ? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców i mechanizmy rynkowe. Wiemy jak trudno dzisiaj rozpocząć działalnośc na tak mocno konkurencyjnym rynku. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, którzy potrzebują kapitału, aby rozwinąć skrzydła. Posiadamy doświadczenie w realizacji wielu przedsięwzięć i chętnie wykorzystamy je przy tworzeniu nowych rozwiązań i projektów. Posiadamy sprawdzone metody formalizowania współpracy, gwarantujące bezpieczeństwo dla każdej ze stron. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.
Pisanie Business Planów
Umów się
na spotkanie →
Posiadamy doświadczenie oraz narzędzia do przygotowywania profesjonalnych, kompleksowych analiz rynkowych i business planów dla wszystkich banków na polskim rynku. Znamy standardy, które obowiązują w instytucjach finansowych i gwarantujemy klientom przygotowanie projektu zgodnie z wszystkimi wymaganiami. Przygotowane przez nas dokumenty mają wielokrotne zastosowanie i po ich wykonaniu pozostają do pełnej dyspozycji zleceniodawcy. Przygotowanie kompletnego business planu trwa maksymalnie dwa tygodnie od momentu podpisania umowy oraz zebraniu wszystkich niezbędnych informacji od klienta. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.
.
.
.
.
.
.

Polityka prywatności Wykonanie oraz obsługa techniczna Nanei

Kim jesteśmy
Royal House to zespół specjalistów, posiadających duże doświadczenie w bankowości inwestycyjnej oraz nieruchomościach, współpracujących ze sobą od ponad pięciu lat, przy obsłudze zamożnych klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zajmujemy się doradztwem prawnym i inwestycyjnym przy transakcjach rynku nieruchomości oraz finansujemy ze środków własnych przedsiębiorstwa i osoby fizyczne. Naszym nadrzędnym celem jest generowanie systematycznych, bezpiecznych zysków przekraczających 10% rocznie, co pozwala budować stabilną markę na długie lata. Tworząc relację z inwestorami, zawsze gwarantujemy partnerskie podejście biznesowe, szanujemy czas oraz majątek inwestora i tego samego oczekujemy w zamian. Nie jesteśmy instytucją bankową i bardzo rzadko współpracujemy z którąkolwiek z nich. Nie jesteśmy również pośrednikiem produktów bankowych, zatem współpracując z nami inwestor ma pewność, że proponując jakiekolwiek rozwiązanie,
nie kierujemy się potencjalnym wynagrodzeniem. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do działu "Zostań inwestorem""
Umów się
na spotkanie →
Usługi kancelarii dedykowane są dla wymagających klientów, ceniących wygodę, kompetencje oraz dyskretność. Minimalny poziom zaangażowania kapitałowego przy współpracy z nami to 200.000 zł. Jest to kwota, która pozwala nam w około miesiąc znaleźć rozwiązanie, spełniające założone kryteria bezpieczeństwa, płynności i zysku na poziomie minimum 10% netto rocznie. Nigdy nie przedstawiamy klientowi oferty od razu, ponieważ musimy ją dla niego przygotować. Współpracę zawsze rozpoczynamy od kwoty zbliżonej do minimalnej, aby klient mógł nas sprawdzić, zgodnie z zasadą oceny po wynikach. Przed rozpoczęciem współpracy pokazujemy zrealizowane dotychczas transakcje, w celu weryfikacji naszej słowności. Inwestorzy decydujący się na nasze usługi, nie muszą angażować praktycznie w ogóle swojego czasu, czynności z ich udziałem ograniczane są do minimum. Wysoko cenimy zaufanie, którym darzą nas klienci i zdajemy sobie sprawę jak dużą odpowiedzialność przyjmujemy, zarządzając obcym kapitałem, dlatego w żadnym wypadku nie przyjmujemy wpłat pieniędzy na nasz rachunek i nie pobieramy żadnych prowizji do momentu realizacji zysku przez klienta. Inwestor zawsze jest bezpośrednią stroną transakcji, a naszym zadaniem jest zapewnienie opieki prawnej i merytorycznej. Prosimy o kontakt osoby, dla których zaufanie publiczne banków oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny nie są wyznacznikami bezpieczeństwa i sukcesu.
Każdy członek zespołu poza teoretyczną wiedzą merytoryczną, posiada doświadczenie, które nabył poprzez inwestowanie własnych pieniędzy. Bylibyśmy hipokrytami, oferując rozwiązania, którzych nie sprawdziliśmy na własnej skórze. Wierzymy w to co robimy i pokazujemy to na każdym kroku. Inwestujemy kapitał razem z klientem i wspólnie realizujemy zyski, ponosząc takie same ryzyko. Pięć lat pracy pozwoliło nam wypracować szeroką sieć nietworkingową, którą wykorzystujemy w realizowaniu transakcji i wspieramy naszych partnerów, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. To właśnie kontakty dają przewagę w każdej dziedzinie życia. Pracujemy z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi adwokatami oraz notariuszami, dzięki czemu mamy pewność, że nasze działania są zgodne z literą prawa, a klienci nie muszą martwić się o swoje bezpieczeństwo. Zarządzanie majątkiem to nie praca, tylko styl życia, który każdego dnia kultywujemy z należytą starannością, ponieważ zaufanie buduje się latami, a traci się w sekundę. Dzięki bardzo dobrej znajomości produktów bankowych na polskim rynku, wyspecjalizowaliśmy się w inwestowaniu w nieruchomości, które jako jedyne dają pewne, rzeczowe zabezpieczenie i jednoczeście generują ponadprzeciętny zysk. Wyznajemy zasadę, że obiecywać można wiele, ale tylko efekty mają znaczenie.

Polityka prywatności Wykonanie oraz obsługa techniczna Nanei

Finanse
Spośród wielu rozwiązań dostępnych na polskim rynku, tylko nieliczne czymkolwiek się wyróżniają. Zdecydowana większość oparta jest o standardowe schematy, które finalnie nie przedstawiają zadowalających wyników. Obsługa klienta zamożnego w wielu przypadkach niczym nie różni się od standardowych metod.

Z uwagi na konieczność zachowania niezwykłej precyzji i ostrożności w szacowaniu ryzyka oraz efektywnego wykorzystania zasobów majątkowych, przygotowaliśmy rozwiązania odbiegające od standardów. Elitarne projekty inwestycyjne nastawione są na określoną grupę odbiorców, których wymagania są zdecydowanie większe. Nie ma tutaj miejsca na błędy. Na każdym etapie od samego początku klient przekonuje się o przygotowaniu merytorycznym i kombinatoryce finansowej naszego zespołu.

W celu umówienia spotkania, zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego z kancelarią.
Umów się
na spotkanie →

Polityka prywatności Wykonanie oraz obsługa techniczna Nanei

Doradztwo inwestycyjne
Umów się
na spotkanie →
Interesujesz się nieruchomościami ? Chcesz zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny i bezpiecznie zainwestować kapitał ? Męczą Cię pośrednicy nieruchomości, chcący za wszelką cenę ugrać najwyższą możliwą prowizję, niekoniecznie adekwatną do jakości nieruchomości ? Oferujemy usługę profesjonalnego doradztwa inwestycyjnego w zakresie transakcji na rynku nieruchomości. Przedstawiamy wszystkie wady i zalety konkretnych rozwiązań inwestycyjnych. Staramy się proponować nieruchomości zgodnie z preferencjami klienta, które popieramy solidnymi argumentami. Jest to oferta dla osób niezależnych, które samodzielnie chcą doglądać swoich inwestycji oraz posiadają wystarczającą ilość czasu na zajmowanie się ich bierzącym serwisowaniem. Posiadamy dostęp do szerokiego grona nieruchomości, które nie są dostępne na portalach ogłoszeniowych, czy forach internetowych. Perełki, które nie zdążą się tam pojawić, ponieważ rochodzą się pocztą pantoflową, trafiają do nas z uwagi na wypracowaną dotychczas sieć networkingową. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie
Profesjonalna obsługa prawna
.
Umów się
na spotkanie →

W naszej karierze nawiązaliśmy współpracę z wieloma kancelariami adwokackimi i notarialnymi, weryfikując tym samym dziesiątki radców prawnych, adwokatów i notariuszy. Wiedza merytoryczna i doświadczenie tych osób jest kluczowa w całym procesie inwestowania. Od jednego błędnego zdania w polskim prawie może zależeć bardzo wiele i nie możemy pozwolić sobie na najmniejsze niedociągnięcia. Współpracujemy z niezwykle renomowaną kancelarią adwokacką, która posiada specjalistów w każdej dziedzinie prawa, a jej Partnerzy niejednokrotnie wykazali się przed nami nieprzeciętną wiedzą i opanowaniem, nawet w trudnych sytuacjach. Ponadto regularnie korzystamy z usług dwóch kancelarii notarialnych zlokalizowanych na terenie Chorzowa i Katowic, ponieważ mamy pewność, że czynności wykonywane przez tych Rejentów będą przeprowadzone bezbłędnie. Właśnie dzięki takim kontrahentom, możemy brać pełną odpowiedzialność za pracę, którą wykonujemy.
Optymalizacja podatkowa
transakcji
Umów się
na spotkanie →

Niemal każda transakcja na rynku nieruchomości w Polsce jest jednoznaczna z odprowadzeniem podatku. Jak powszechnie wiadomo fiskus pojawia się wszędzie tam, gdzie można zarobić, zatem odpowiednie zaplanowanie inwestycji pod tym kątem jest niezwykle ważne dla ostatecznego zysku. Istnieje wiele możliwości ochrony przed podatkiem lub przynajmniej jego odroczenia w czasie. Wcale nie jest prawdą, że kancelarie specjalizujące się w takich usługach, obsługują tylko transakcje na bardzo wysokie kwoty, ponieważ w przypadku niewielkich wolumenów się to nie opłaca. Każdy nasz klient ma zapewnioną tarczę podatkową jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Przy podawaniu globalnej rentowności projektu, zawsze z góry przewidujemy jak należy go poprowadzić, aby zapłacić możliwie najniższy podatek. Oczywiście są sytuacje, gdy podatku uniknąć nie można, wtedy deklarowany wynik inwestycji uwzględnia korektę, którą należy odprowadzić do Urzędu Skarbowego. Optymalizacja podatkowa w przypadku transakcji, które przeprowadza nasza kancelaria jest całkowicie bezpłatna dla klienta, jako stały, nieodłączny element rynku nieruchomości. Nasi inwestorzy otrzymują kompletnie uzupełnione dokumenty, które należy tylko złożyć we właśniwym Urzędzie Skarbowym.
Innowacyjne projekty inwestycyjne
Umów się
na spotkanie →

W Royal House patrzymy na nieruchomości z innego punktu widzenia - globalnie. Wiemy, że rynek nie ogranicza się do kupowania mieszkań, lokali użytkowych, działek, czy budowania osiedli. Są to najczęściej wybierane metody zagospodarowania wolnych środków, w zależności od zasobności majątkowych klienta. Zgadzamy się, że te stare, utarte mechanizmy, mają swoje niewątpliwe plusy i w czasach dużej niepewności są oazą spokoju i bezpieczeństwa. Niemniej jednak z uwagi na dość dużą popularność, zysk z tytułu takich przedsięwzięć jest dzisiaj o wiele niższy niż kiedyś. Coraz trudniej znaleźć dobrą nieruchomość, której rentowność będzie zbliżona do 10 % netto rocznie. Nawet długoterminowe umowy najmu komercyjnego nie dają już takiej stabilizacji jak oczekiwaliby tego klienci. Rynek się zmienia i musimy na to reagować. Dostrzegamy potencjał w niszach, które mogłoby się wydawać, że nie mają wiele wspólnego z nieruchomościami. Dzięki temu trafiamy do wielu osób i przedsiębiorstw na rynku, które chętnie korzystają z naszych usług, głównie z uwagi na innowacyjność, dostosowanie się do rynku i wysoką etykę pracy.
Wyceny, kosztorysy,
projektowanie
Umów się
na spotkanie →

Z uwagi na doświadczenie zdobyte w zakresie budowy oraz modernizacji nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, pomagamy również w planowaniu tego typu inwestycji. Posiadamy w swoim portfolio kilka niewielkich nieruchomości, które stworzyliśmy lub zmodernizowaliśmy od podstaw. Nie jesteśmy deweloperem, budującym drapacze chmur o powierzchni kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych. Jest to zakres, który celowo i finansowo wykracza poza nasz model biznesowy. W zakresie naszych projektów są nieruchomości zlokalizowane w specyficznych miejscach, trafiające do konkretnego grona wyselekcjonowanych odbiorców. Na budowę olbrzymiego kompleksu biurowego, potrzebny jest ogromny zasób kapitału. Do stworzenia niewielkiego i równie dochodowego budynku komercyjnego, potrzebny jest pomysł i przede wszystkim lokalizacja. Zważając na niezliczoną ilość nieprzewidzianych wydatków przy tego rodzaju projektach, potencjalni inwestorzy, mogą liczyć na profesjonalną poradę w zakresie przygotownia kompletnego kosztorysu i pomoc w zorganizowaniu odpowiednich wykonawców. Zaprzyjaźnione pracownie architektoniczne z pewnością przygotują konkurencyjną ofertę, wyróżniającą się kreatywnością i efektywnością zagospodarowania przestrzeni.

.
.
.
.
.
.

Polityka prywatności Wykonanie oraz obsługa techniczna Nanei

Royal House Club
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych wieloletnich klientów, stworzyliśmy pierwszy na Śląsku elitarny klub tenisowy Royal House Club.

Ten szlachetny sport zdecydowanie lepiej łączy interesy, niż spotkania przy lunchach. Kameralne turnieje w zamkniętym gronie są idealnym dopełnieniem tradycji oraz kultury prawdziwego zarządzania majątkiem i budowania relacji inwestorskich.

Członkiem klubu mogą zostać stali klienci kancelarii, którzy cenią sobie nietuzinkowe podejście naszej kadry zarządzającej oraz dostęp do bardzo szerokiego grona kontaktów.
Umów się
na spotkanie →

Polityka prywatności Wykonanie oraz obsługa techniczna Nanei

Informacja: Informacje zawarte w formularzu wykorzystane bedą tylko i wyłącznie na potrzeby wewnętrzne kancelarii Royal House.
Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
Temat spotkania:
Szacowana wartość majątku:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst ednolity; Dz. U. z 2001r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Premium Asset Management sp. z o.o.
ul. Wolności 40/42
41-500 Chorzów
Serdecznie zapraszamy na wizytę w jednym z naszych oddziałów. W celu umówienia terminu spotkania, prosimy o kontakt z kancelarią. Dbając o Państwa komfort, jesteśmy do dyspozycji również poza biurem. Będzie nam bardzo miło zaprosić Państwa na wspólną kawę lub lunch.


Katowice
40-167
ul. Topolowa 19
mail: kancelaria@royalhouse.com.pl
gsm: 531 992 888


Chorzów
41-500
ul. Wolności 40/42
mail: kancelaria@royalhouse.com.pl
gsm: 531 992 888
.
.
.
.
.
.

Polityka prywatności Wykonanie oraz obsługa techniczna Nanei


I. Polityka cookies

 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. W serwisie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. „ciasteczka”), które stanowią informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego.
 3. Pliki cookies, stanowią dane informatyczne, a w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika tego serwisu internetowego i przeznaczone są do korzystania z serwisu. Pliki cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  1. dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,
  2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich zawartości i struktury,
  3. utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej, podstronie serwisu ponownie wpisywać swojego loginu i hasła,
  4. dostarczania i wyświetlania użytkownikowi treści reklam dostosowanych do jego zainteresowań.
 5. W ramach serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez użytkownika.
 6. W ramach naszych serwisów internetowych możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:
  1. pliki cookies "niezbędne", umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu internetowego, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu,
  2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu,
  3. pliki cookies „wydajnościowe”, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu,
  4. pliki cookies "funkcjonalne", umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.,
  5. pliki cookies "reklamowe", umożliwiające dostarczanie użytkownikowi treści reklamowych bardziej dostosowanych do jego zainteresowań.
 7. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 8. Informujemy, że wyłączenie lub ograniczenie stosowania plików cookies może spowodować utrudnienia w korzystaniu z naszego serwisu internetowego.
 9. Pliki cookies mogą być zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika tego serwisu internetowego, a następnie wykorzystywane przez współpracujących reklamodawców, firmy badawcze oraz parterów.


II. Dane osobowe

 1. Dane osobowe podawane przez Użytkowników w formularzu kontaktowym lub formularzu zamówienia przetwarzane są przez nadajTo.pl i wybranego Partnera tylko i wyłącznie w celu umożliwienia nawiązania kontaktu z Użytkownikiem przez RoyalHouse oraz realizacji zawartej umowy sprzedaży zamówionych produktów.
 2. Do przetwarzania tych danych osobowych stosuje wszelkie przepisy prawa powszechnie obowiązującego, w tym przepisy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Użytkownikowi przysługują uprawnienia do wglądu do swoich danych osobowych, o których mowa w ust. 1, modyfikowania ich oraz żądania ich usunięcia, a także wszelkie inne uprawnienia przewidziane przepisami powszechnie obowiązującymi, w tym w ustawach, o których mowa w ust. 2. Dane osobowe o których mowa w ust. 1 nie są udostępniane podmiotom trzecim za wyjątkiem wybranego Partnera w zakresie jaki jest niezbędny dla realizacji zamówionej usługi.
 3. Dane osobowe Nadawców i Adresatów, korzystających z usług świadczonych za pośrednictwem NadajTo są przekazywane kurierom każdorazowo w procesie zlecania usługi. Przekazanie danych osobowych następuje na podstawie umów pomiędzy Usługodawcą a kurierem oraz jest niezbędne do prawidłowej obsługi zlecenia przesyłki kurierskiej.
 4. Administratorem danych osobowych Użytkowników i Adresatów będących osobami fizycznymi, w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), jest Usługodawca. Dane osobowe Użytkowników i Adresatów są przetwarzane przez Usługodawcę zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu świadczenia przez Usługodawcę Usług oraz w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem Strony internetowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.